close
چت روم
بازگشت اراذل و اوباش به اصفهان
سه شنبه 01 آبان 1397
بازگشت اراذل و اوباش به اصفهان‌فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سرعت بخشیدن به پلیس 110، جمع آوری تجهیزات ماهواره‌ای، توسعه بخشیدن به گشت‌های ارشاد و بحث امنیت پایدار از موضوعاتی است که در سه ماهه دوم سال به جد پیگیری می‌شود. به گزارش ایسنا، شامگاه گذشته (یکشنبه) سردار عبدالرضا آقاخانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران گنجینه پرتوان پلیس هستند و نقش آن‌ها در تامین مسائل امنیتی اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.وی افزود: اصحاب رسانه و مجموعه‌های رسانه‌ای و مدیران…
برترین کاربر ماه
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
 • هنوز مشخص نشده است
تبلیغات
جای تبلیغات شما
پنل کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
مجله خبری روز
بهترین فیلم ها
مدل طلا و جواهر
بهترین بازی های کامپیوتر
نمونه سوالات دبیرستان
دکوراسیون
درخواست تحقیق
نت و تبلچر
فیلم
آمار سایت
 • اطلاعات
 • امروز : سه شنبه 01 آبان 1397
 • آی پی شما : 54.145.83.79
 • مرورگر شما :
اتاق آرزو
محل تبلیغ شما


نظر سنجی
ارزیابی شما از سایت چگونه است؟
آرشیو ماهانه
هایپرتمپ دات آی آر
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
تبلیغات متنی
بازگشت اراذل و اوباش به اصفهان
 • تعداد بازدید : 88
 • بازگشت اراذل و اوباش به اصفهان

  بازگشت اراذل و اوباش به اصفهان

  ‌فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: سرعت بخشیدن به پلیس 110، جمع آوری تجهیزات ماهواره‌ای، توسعه بخشیدن به گشت‌های ارشاد و بحث امنیت پایدار از موضوعاتی است که در سه ماهه دوم سال به جد پیگیری می‌شود.

  به گزارش ایسنا، شامگاه گذشته (یکشنبه) سردار عبدالرضا آقاخانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران گنجینه پرتوان پلیس هستند و نقش آن‌ها در تامین مسائل امنیتی اجتماعی بر کسی پوشیده نیست.

  وی افزود: اصحاب رسانه و مجموعه‌های رسانه‌ای و مدیران مطبوعاتی تامین، تقویت و کنترل کننده استرس‌ها و امیدوار کننده مردم هستند و حتی برخی جاها نقش خبرنگاران در مواجه با مشکلات مردم پر رنگ‌تر از پلیس می‌شود و اگر امروز موفقیتی برای نیروی انتظامی استان حاصل شده گوشه‌ای از آن قطعا به خاطر همکاری با رسانه‌ها‌ست.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: آمار چهار ماهه ابتدایی سال جاری نشان می‌دهد که پس از 10 سال کاهش چهار درصدی در سرقت‌های خرد در استان اصفهان اتفاق افتاد و این یک موفقیت برای نیروی انتظامی استان اصفهان است.

  آقاخانی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر نیز اولویت پلیس در سال 1393 است و در چهار ماهه ابتدایی سال با کشف 36 تن مواد مخدر و متلاشی کردن باندها و شبکه‌های توزیع کننده نسبت به چهار ماهه سال گذشته، افزایش چهار درصدی کشفیات مواد مخدر را نشان می‌دهد.

  کاهش شش درصدی جرائم خشن در اصفهان
  وی از کاهش شش درصدی جرائم خشن در اصفهان خبر داد و گفت: شاخص پلیس در زمینه جرائم خشن کاهش 20 درصدی است که تاکنون شش درصد آن محقق شده است و حتی در برخی از جرائم از جمله قتل، سرقت به عنف و سرقت مسلحانه با کاهشی 13 درصدی رو‌به‌رو بوده‌ایم.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در چهار ماهه اول سال جاری 600 هزار تماس با سامانه پلیس 110 بر قرار شده است، گفت: از این تعداد تماس 400 هزار مورد منجر به عملیات شده است که نشان از افزایش عملیات‌های پلیس در این زمان می‌دهد همچنین 28 هزار تماس نیز با سامانه 197 بر قرار شده است که توانسته‌ایم شکایات مربوطه را بررسی کنیم.

  آقاخانی به افزایش 11 درصدی کشفیات کالاهای قاچاق اشاره کرد و افزود: باید در این زمینه فعالیت بیشتری انجام دهیم چرا که این مورد از جرائم در اصفهان در حال افزایش است.

  وی تاکید کرد: شاخص مطلوب تصادفات جاده‌ها و درون شهری در سال جاری کاهش 20 درصدی عنوان شده که متاسفانه اصفهان در این موضوع بسیار عقب مانده است، چرا که تصادفات درون شهری کاهشی 17 درصدی و تصادفات برون شهری فقط کاهشی چهار درصدی داشته‌اند که با نتیجه مطلوب فاصله زیادی دارد و این فاصله زمانی جبران می‌شود که نقاط حادثه خیز استان ترمیم و مردم و مسئولان برای این کاهش تلاش کنند.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در چهار ماهه سال جاری کشفیات جرائم خشن با افزایش 85 درصدی رو به رو بوده است، اظهار کرد: یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی در سه ماهه دوم سال برخورد جدی با جرائم خشن است.

  آقاخانی ادامه داد: در ماه رمضان و یک ماهه اخیر کاهش چشمگیری در ارتکاب تمامی جرم‌ها داشته‌ایم که نشان می‌دهد مردم اصفهان هنوز مردمی معتقد هستند و فضای معنوی حاکم حتی مجرمان را هم گاهی به جلوگیری از گناه وا می‌دارد.

  ساماندهی 40 کلانتری در سطح استان تا پایان سال
  وی به ساماندهی کلانتری‌ها اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 20 کلانتری در سطح استان ساماندهی و بررسی گردیده و روش کار و برخورد در این کلانتری‌ها تغییر کرده است و در سه ماهه دوم نیز 20 کلانتری دیگر ساماندهی خواهند شد تا نیروی انتظامی اصفهان بتواند از مردم نمره قبولی در برخورد را بگیرد.

  فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در شهر اصفهان 15 نقطه آلوده به جرم و جنایت شناسایی شده است که عملیات‌های میدانی در آن‌ها آغاز شده و دو محله نیز به صورت پایلوت تمام عملیات‌ها در آن‌ها انجام گرفته که پس از اجرای آن‌ها مردم احساس امنیت بیشتری و رضایت کامل را از نیروی انتظامی عنوان کرده‌اند.

  آقاخانی از شدت برخورد با مجرمان این 15 نقطه حساس شهری خبر داد و گفت: ما باید کاهش 20 درصدی جرائم به خصوص مواد مخدر و جرم‌های وابسته به آن را در سطح استان و به خصوص این 15 منطقه به هر شکلی اجرایی کنیم.

  وی از تشکیل قرارگاهی برای مبارزه با سرقت‌های خرد خبر داد و افزود: این قرارگاه تمام سرقت‌های سطح کلان شهر اصفهان و استان را به صورت هفتگی طی جلسات هماهنگی بررسی می‌کند تا باندهایی که در خصوص سرقت‌های خرد فعالیت می‌کنند را شناسایی و اقدامات لازم را برای مبارزه با آن‌ها انجام دهد.

  فرمانده انتظامی استان اصفهان با تاکید بر اینکه اراذل اوباش مدتی است در اصفهان گردن کشی می‌کنند و مطمئن باشند نیروی انتظامی و قانون گردن آن‌ها را خرد می‌کند، اظهار کرد: این اخطار دوم نیروی انتظامی به اراذل اوباش اصفهان است یا باید وارد دایره قانون شوند یا اینکه گردن آن‌ها خرد می‌شود.

  با آن‌هایی که ارشاد پذیر نباشند، به شدت برخورد می‌کنیم
  آقاخانی با تذکر جدی به اصناف گفت: اصنافی که خارج از دایره عرف و قانون حرکت کنند مجرم شناخته شده و با آن‌ها برخورد جدی می‌شود چرا که هم مردم و هم خود اتحادیه‌ها به برخی از فروشگاه های خاص سطح شهر اصفهان اعتراض دارند و مطمئن باشند با آن‌ها برخورد جدی صورت می‌گیرد.

  وی به عملیات پلیس در سه ماهه دوم سال جاری اشاره کرد و گفت: سرعت بخشیدن به پلیس 110، جمع آوری تجهیزات ماهواره ای، توسعه بخشیدن به گشت‌های ارشاد و بحث امنیت پایدار از موضوعاتی است که به جد پیگیری می‌شود.

  فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص ماهواره و گشت ارشاد گفت: جمع آوری تجهیزات ماهواره‌ای نسبت به چهار ماهه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است و در خصوص گشت ارشاد نیز آن‌هایی که ارشاد پذیرند ارشاد می‌کنیم و با آن‌هایی که ارشاد پذیر نیستند و با هدف در جامعه فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند به شدت برخورد خواهیم کرد، چرا که آن‌ها مورد غضب جامعه هستند.

  آقاخانی به فعالیت‌های مهم نیروی انتظامی در سه ماهه دوم سال نیز اشاره کرد و افزود: سرعت بخشیدن به برخورد با معتادان ولگرد و توزیع کنندگان خرد مواد مخدر، برخورد ویژه با اراذل اوباش و مزاحمان خیابانی، توجه به بد پوششی و نظارت ویژه بر ترددهای درون و برون شهری از عمده فعالیت‌های نیروی انتظامی خواهد بود.

  وی از تجهیز پلیس راهور کلان شهر اصفهان به موتورهای برقی خبر داد و گفت: جلوگیری از آلودگی هوا و توجه به محیط زیست، کمک به بهداشت روان و سلامت مردم با جلوگیری از آلودگی صوتی صرفه جویی در مصرف سوخت از جمله علل استفاده از این موتورسیکلت‌ها بوده است.

  فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: طرح تعویض موتور سیکلت‌های فرسوده با موتور‌سیکلت‌های جدید که برای اولین بار از شهر اصفهان شروع شده است.

  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در جریان بگزارید.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی